Pomoć za stradale u poplavama
Autor: Darko Šlehta, 27. 2. 2014.

Općinu Lekenik zahvatila je poplava pri čemu su poplavljene brojne obiteljske kuće, a oštećenim građanima uništeno je mnogo od onoga što su godinama stvarali. Iako svjesni krize koja nas okružuje, nadamo se da ćete naći razumijevanja i suosjećanja za one kojima je pomoć najpotrebnija.

Općina Lekenik je posljednjih dana vlastitim sredstvima financirala nabavu vode, hrane i ostalih životnih namirnica, no, na žalost, potrebe ugroženih i oštećenih građana znatno su veće od raspoloživih sredstava.

OŠ Jordanovac se također uključila u akciju pružanja pomoći, na način da se od uplaćenih sredstava kupi isušivač za izbacivanje vode.

Svoje priloge možete uplatiti na posebni žiro-račun, otvoren samo za ovu namjenu, na broj:

IBAN: HR4124070001500316357, POZIV NA BROJ HR00, 02-2014

Također nam je namjera da se ugroženima pomogne u prikupljanju potrošnog materijala, kao što su: gumene rukavice, metle, kante, lopate i sva sredstva za čišćenje.

Akcija traje od 3. do 21. ožujka 2014.

Učenici potrošni materijal mogu donijeti u Školu, u kabinet vjeronauka.

Svima unaprijed zahvaljujemo na ukazanoj pomoći.

Jelena Mihalić, dipl. kateheta