Obilazak grada Zagreba, 3. razredi
Autor: Darko Šlehta, 30. 5. 2014.

Učenici trećih razreda okupili su se ispred škole u 8 sati. Uz pratnju učiteljica i vodiča, krenuli su autobusima do Kaptola. Laganom šetnjom obišli smo Zagrebačku katedralu, Trg bana Josipa Jelačića, Radićevu ulicu, Krvavi most, Kamenita vrata, Muzej grada Zagreba i dr.

Uz stručno vodstvo učenici su ponovili sadržaje vezane uz povijest grada Zagreba. Nakon kraćeg odmora, slijedio je povratak prema autobusima. Vratili smo se pred školu u predviđeno vrijeme 1330 sati.

Planirani ciljevi i zadaci terenske nastave su ostvareni, iako je bila izostavljena panoramska vožnja autobusom Donjim gradom.

Pogledajte kako nam je bilo na obilasku! Fotografije su u Foto-galeriji.  smiley