Osnovna škola Jordanovac svečano je obilježila svoj dan
Autor: Darko Šlehta, 30. 5. 2014.

Osnovna škola Jordanovac svečano je obilježila svoj dan. Tijekom jutra održavala su se međurazredna sportska natjecanja u nogometu i košarci, a u 18 sati započela je priredba koju je pažljivo i s velikim zanimanjem pratio velik broj roditelja, učenika i učitelja, baka i djedova. Učenici osmog b uprizorili su scenu iz omiljenog domaćeg filma Tko pjeva, zlo ne misli, ritmičke grupe učiteljica Anite Dragičević i Ane Škalić Kabok izvele su svoje plesne točke, recitirali su i glumili učenici dramske grupe Vlaste Bartolić Vuk, svirali su Matra Defar, (gitara) Filip Šarić, (klavir) Ivan Matej Šarić, (saksofon) plesale su osmašice pod vodstvom prof Jelene Mihalić i pjevao nam je zbor pod ravnanjem prof. Goranke Tödtling.

Hvala svima koji su svojim dolaskom podržali naš rad i vjerujemo da su baš kao i mi, uživali u veseloj atmosferi naše školske sportske dvorane.