VELIKO HVALA!
Autor: Darko Šlehta, 7. 5. 2015.

Humanitarna udruga FB humanitarci Zagreb je u humanitarnoj akciji za nabavu naprave za pomoć pri kretanju učenika s posebnim potrebama prikupila potrebna sredstva za gusjeničar i pripadajuća invalidska kolica te ga  darovala novnoj školi Jordanovac.

Učenici i djelatnici OŠ Jordanovac najljepše im  zahvaljuju na svesrdnoj pomoći i ovom poklonu! Taj će gusjeničar omogućiti kretanje učenika u invalidskim kolicima po stepenicama. Zahvaljujući Humanitarnoj udruzi FB humanitarci Zagreb znatno je olakšano školovanje učenika s posebnim potrebama i na tome im od srca zahvaljujemo!

Veliko hvala i svim učenicima OŠ Jordanovac i njihovim roditeljima koji su nesebično sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji! Sredstva koja su prikupili učenici OŠ Jordanovac bit će utrošena za nabavu nastavnih sredstava za kabinet u kojem će boraviti učenici s posebnim potrebama.

Zahvalnica