Još jedna lijepa vijest o sportskom uspjehu!
Autor: Darko Šlehta, 16. 6. 2015.

Javljamo da je naša učenica 6 b razreda, Eva Kralj, ovaj vikend u Rijeci,na bazenima Kantrida, osvojila brončanu medalju u sinkroniziranom plivanju između 15 državnih timova na prvenstvu Republike Hrvatske za kadetkinje.

Na ovaj način želimo podjeliti njezin mukotrpan rad kroz cijelu godinu i ovaj veliki uspjeh, kao šlag na tortu zajedno s Vama i još jednom se zahvaliti što ste nam izašli u susret da se bavi Eva ovim predivnim ali izuzetno zahtjevnim sportom!!!

Fotografije su u Foto-galeriji

Mama i tata Kralj