National Geographic Hrvatska životinjski i biljni svijet u žutom okviru
Autor: Darko Šlehta, 23. 10. 2015.

Kako su domaći i inozemni fotografi snimali životinjski i biljni svijet za National Geographic otkrijte na izložbi hrvatskog izdanja toga prestižnog časopisa od 22. listopada do 17. prosinca 2015. godine u Osnovnoj školi Jordanovac!

Izložba časopisa National Geographic Hrvatska otkriva raznolikost i ljepote biljnih i životinjskih vrsta na staništima diljem Hrvatske, ali i svijeta. Fotografska izložba Životinjski i biljni svijet u žutom okviru nastala je u povodu obilježavanja Međunarodnog dana bioraznolikosti i Dana zaštite prirode u Republici Hrvatskoj u svibnju 2015. godine i u skladu je s društvenom ulogom i motom časopisa National Geographic “Nadahnjujemo ljude da se skrbe o našem planetu”. Očuvanje prirode i bioraznolikosti ključ je za stvaranje zdrave i održive budućnosti. Očuvajmo prirodno bogatstvo Hrvatske i zajedno pridonesimo zaštiti života na Zemlji! Izložba će biti postavljena u auli Osnovne škole Jordanovac od 26. listopada do 17. prosinca 2015. godine.