ZAzeleni Jordanovac-sustav kap po kap i spremnici za kišnicu
Autor: Darko Šlehta, 9. 5. 2016.

Sljedeća radna akcija projekta ZAzeleni Jordanovac uključuje postavljanje spremnika za kišnicu i stavljanje sustava kap po kap u funkciju. Ovom akcijom želimo osvijestiti učenike o važnosti korištenja kišnice u svrhu očuvanja pitke vode u poljoprivrednim djelatnostima. Time će naš školski vrt postati pravi primjer korištenja zelenih tehnologija, a naši će učenici na primjeru dobre prakse i sami sudjelovati u zaštiti okoliša.
Pozivamo sve učenike da nam se pridruže sutra, 10.5. u školskom vrtu u 12:30 sati i pomognu nam da prva kap ovog sustava uspješno pronađe svoj put među plodovima naše zemlje.