Program Njemačke igraonice, 2017./2018.
Autor: Darko Šlehta, 23. 5. 2017.

Dragi roditelji,

u školskoj godini 2017./18. nudimo program Njemačke igraonice kao izvannastavnu aktivnost jedan školski sat tjedno (godišnje 35 školskih sati). Ciljana skupina su učenici trećih razreda koji žele sudjelovati u aktivnosti.

Često čujemo da je njemački jezik težak. Ovim programom kroz jezičnu animaciju želimo  Vašem djetetu na zabavan i pristupačan način stvoriti dobar temelj i motivirati ga za učenje njemačkoga jezika i upoznavanje kultura njemačkoga govornog područja.

Tijekom radionice kroz pjesmu i igru obrađivat ćemo teme bliske djeci i povezane s njihovom svakodnevicom (brojevi, boje, obitelj, hrana, životinje, odjeća...).

Ukoliko želite da se i Vaše dijete uključi u program igraonice, javite se Vašim učiteljicama razredne nastave ili učiteljici njemačkog jezika Ljiljani Marjanović-Cipek.

S veseljem Vas očekujemo!

Ljiljana Marjanović-Cipek, učiteljica njemačkog jezika