Mačevanje - Dorja Štefan i Klara Meštrić na Rapir kupu osvojile dva zlata i jednu broncu!
Autor: Darko Šlehta, 5. 3. 2018.

Učenice 3A razreda oš Joradnovac, Klara Meštrić i Dorja štefan nastavljaju ovogodišnji uspješni niz nastupa na mačevalačkim turnirima. Ovoga puta na međunarodnom turniru Rapir kup, održanom u Zagrebu 17.02.2018. – 18.02.2018. u jakoj konkurenciji mačevalaca iz Mađarske, Bugarske, Austrije, Italije, Srbije, Slovenije i domaćina Hrvatske, naše učenice osvojile su dvije zlatne medalje u disciplinama mač i floret (Dorja Štefan), te brončanu medalju u disciplini floret (Klara Meštrić) u kategoriji djevojčica do 10 godina.

Zagreb, 17. 02. 2018.

Fotografije su u Foto galeriji                            Čestitamo na novim medaljama!