CENTAR ZA ZDRAVLJE MLADIH
Autor: Darko Šlehta, 21. 5. 2019.

Misija Centra za zdravlje mladih Zagreb jest povećati dostupnost zdravstvenih sadržaja vezanih za poboljšanje spolnoodgovornog ponašanja, zaštitu reproduktivnog zdravlja, zaštitu mentalnog zdravlja te promociju zdravih stilova života mladih.

Centar je organiziran na mjestu koje je dostupno mladima i dobro povezano gradskim prijevozom, u Heinzelovoj ulici 62a.

Planiran je kao projekt u kojem će se pružati izvaninstitucionalne usluge po principu drop in centara, bez uputnice, besplatno za korisnike. Centar nudi savjetovanje mladima, mladim majkama, mladim obiteljima te savjetovanje za školsku djecu i adolescente s ciljem zdravog odrastanja i što boljeg uklapanja u okolinu.

O sadržaju i uslugama možete pročitati više klikom na ovu poveznicu.