Pogled na Vidikovac
Autor: Darko Šlehta, 26. 11. 2019.

ROKO DRAŽIN, naš učenik 8. a razreda, fotografijom Pogled na Vidikovac osvojio je 3. nagradu na natječaju Moj kvart organiziranom u sklopu projekta Fotografija i mladi u suradnji Muzeja grada Zagreba i Centra za kulturu i informacije Maksimir. Izbor iz  mnogobrojnih pristiglih  radova predstavljen je  u Muzeju grada Zagreba u petak  22. studenoga 2019. godine.

Izložbu je otvorio i nagrade učenicima uručio prof. Tomislav Buntak, dekan Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu. Više o izložbi pogledajte na poveznici http://www.mojmaksimir.com/content/fotografija-i-mladi-2019

Od srca čestitamo Roku, a sve zainteresirane pozivamo da razgledaju izložbu učeničkih fotografija, koja je u Muzeju grada Zagreba otvorena do 1. prosinca 2019.

Fotografije možete pogledati u Foto-galeriji.