REZULTATI ŠKOLSKOG (internog) NATJECANJA IZ MATEMATIKE (viši razredi) ODRŽANOG 13. SIJEČNJA 2020.
Autor: Darko Šlehta, 21. 1. 2020.

Čestitamo učenicima na postignutim rezultatima i želimo im puno uspjeha na natjecanju gradskih četvrti Gornja Dubrava i Maksimir koje se održava 27. siječnja 2020. u OŠ Vjenceslav Novak.

Novost je da od ove školske godine Gradski ured za obrazovanje u komunikaciji  s Agencijom za odgoj i obrazovanje donio odluku da se i učenicima IV. razreda osnovnih škola Grada Zagreba omogući sudjelovanje na županijskoj razini natjecanja, pa će našu školu predstavljati po jedan učenik iz svakog četvrtog razreda.

Fotografiju sa natjecanja možete pogledati u našoj Foto-galeriji.