Provođenje općih mjera zaštite
Autor: Darko Šlehta, 4. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

potaknuti posljednjim događajima vezanim uz pojavu korona virusa, želimo vas obavijestiti da  u našoj školi poduzimamo odgovarajuće preventivne aktivnosti po preporuci Ministarstva zdravstva i Službe za epidemiologiju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo u cilju zaštitile od bolesti i smanjenja zdravstvenih rizika.

Provode se opće mjere zaštite:

U cilju smanjenja zdravstvenog rizika u organiziranom smještaju i boravku učenika, u svim prostorima gdje se odvija nastava i boravak učenika, sanitarnim čvorovima te u prostorima gdje je organizirana prehrana, osigurana je

• mogućnost pranja ruku sa sapunom i tekućom vodom te sušenje ruku jednokratnim ručnicima i korištenje dezinficijensa na bazi alkohola

Učenike kontinuirano podsjećamo na pridržavanje preporuka općih mjera zaštite:

Svjesni ozbiljnosti novonastale situacije, molimo vas da zajedno podsjećamo našu djecu da se pridržavaju općih mjera zaštite te da se redovito koriste higijenskim priborom koji je našim  učenicima dostupan u svakom trenutku.

S poštovanjem,

Ravnatelj škole: