Upisi u prvi razred, obavijest
Autor: Darko Šlehta, 14. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta zbog upisa u prvi razred, kojeg provode Stručna povjerenstva škola, za sada se neće provoditi.

Ministarstvo je pokrenulo žurne izmjene Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava gdje je postupak upisa u prvi razred osnovne škole reguliran, a u kontekstu izvanredne situacije pandemije koronavirusa.

Roditelji koji su dobili termine za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta 18., 19. i 20. svibnja 2020. ne dolaze na dogovorene termine u OŠ A.G. Matoš.

Molimo vas da nam se javite s kontakt podacima (ime i prezime djeteta i roditelja, broj telefona i e-mail adresa roditelja) putem elektroničke adrese škole jordanovacos@gmail.com i na brojeve telefona 091/ 2346 267 i 091/ 2346 280 od 9 do 12 sati kako bismo vas mogli kontaktirati i pravovremeno organizirati sve aktivnosti vezane za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta i upise u prvi razred.

O daljnjim obavijestima pratite našu web stranicu.
Zahvaljujemo vam na razumijevanju i strpljenju u novonastaloj situaciji.
S poštovanjem,
Stručna služba OŠ Jordanovac