Povodom projekta Živjeti zdravo
Autor: Darko Šlehta, 28. 10. 2021.

U sklopu projekta Živjeti zdravo, u kolovozu ove godine dostavljeni su Poligoni za tjelesnu aktivnost djece u tisuću područnih škola u Republici Hrvatskoj, a jedna od njih je i Područna škola Kozjak. Voditeljica projekta Živjeti zdravo, prof.dr.sc. Sanja Musić Milanović stoga je 27.10.2021. godine posjetila Područnu školu Kozjak u pratnji gospođe Miriam Vella, supruge predsjednika Republike Malte, gospođe Remende Grech, supruge ministra ravnopravnosti, istraživanja i inovacija te gospođe Angele Spiteri, supruge veleposlanika Republike Malte u Republici Hrvatskoj. Gošćama je tijekom posjeta predstavljen hrvatski poligon za tjelesnu aktivnost djece, a učenici su pripremili i zabavni program na hrvatskom i engleskom jeziku.

Fotografije možete pogledati u našoj Foto-galeriji.

Klikom na slijedeći link možete preuzeti fotografije snimljene prigodom susreta s Prvim damama - gospođom Sanjom Musić Milanović i gospođom Miriam Vella :