Obavijest o obilježavanju Dana škole - 27. svibnja 2022.
Autor: Darko Šlehta, 25. 5. 2022.

Učenici razredne nastave sudjeluju u sportskim natjecanjima na košarkaškom igralištu i na prostoru iza zgrade boravka u društvu s učiteljicama i učiteljima.

Učenici 5.,6. razreda dolaze na sportska natjecanja u 8.30 -10.00 sati.

Učenici 7.,8. razreda dolaze na sportska natjecanja u 10.00 -11.30 sati.

Učenici koji  ne sudjeluju u natjecanjima provode vrijeme sa svojim razrednicima i zamjenicima razrednika.

Učenička zadruga Naš Jordanovac na Dan škole organizira Lajk za bajk,  tradicionalno događanje na kojem se pozivaju učenici predmetne nastave da u školu dođu biciklom. Molimo učenike da vode brigu o sigurnosti te da uz obavezni lokot kojim će vezati bicikl uz sebe imaju i svu potrebnu sigurnosnu opremu (kacigu, štitnike i svjetlo). Bicikli će se vezati za ogradu uz nogometno igralište na označenim mjestima za svaki pojedini razred.Zeleni četvrtak na Dan škole organizira Fini  - mini  sajam na kojem će se od 9 sati u školskoj sjenici moći kupiti sokovi i sirupi od bazge i mente.

Učenici koji žele mogu pogledati plesne točke i folklor od 11.30 sati na platou ispred škole.

Događanja završavaju do 12.00 sati.