Projektni dan 2014.
Autor: Darko Šlehta, 14. 4. 2014.

Prošećete li dvorištem i voćnjakom oko Osnovne škole Jordanovac, primijetit ćete da je k nama proljeće ušlo u velikom stilu. Naime, kao što je bilo predviđeno Kurikulumom za školsku godinu 2013./2014., 11. travnja svi su učenici i djelatnici uključeni u projekt kojim nastavljamo ispunjavati ciljeve našeg razvojnog plana: uređenje škole i školskog dvorišta i kojim smo još jednom opravdali dobro poznati status eko škole. Sadilo se cvijeće i školsko je dvorište obogaćeno novim, vedrim bojama, za što su zaslužni učenici i učiteljice nižih razreda. Učenici viših razreda su zajedno s razrednicima i predmetnim učiteljima čistili i skupljali smeće u voćnjaku iza škole pa ćemo u punom sjaju obilježiti Dan planete Zemlje 22. travnja.

Fotografije su... u redu, u redu, već znate.... :o)