UDŽBENICI POVRAT STARIH I NABAVA NOVIH
Autor: Darko Šlehta, 19. 5. 2015.

Svi učenici koji su besplatne udžbenike dobili za školsku godinu 2014./2015. godinu, obvezni su ih neoštećene vratiti u školu zadnji dan nastave.

Grad Zagreb će i za školsku godinu 2015./2016. osigurati besplatne udžbenike za učenike zagrebačkih osnovnih škola. Po okončanju povrata svih besplatnih udžbenika, škola će naručiti dio novih udžbenika. Svaki će učenik na početku sljedeće školske godine dobiti ravnomjerno raspodijeljene nove i stare udžbenike. Roditelji će prije preuzimanja udžbenika trebati potpisati revers, čime će se obvezati na povrat neoštećenih/upotrebljivih udžbenika.