Promotivni letak za odgojno-obrazovne ustanove
Autor: Darko Šlehta, 13. 10. 2015.

Poštovani,obavještavamo vas da smo s osobitom pozornošću razmotrili vaš dopis vezan uz dostavu promidžbenog materijala odgojno-obrazovnim ustanovama Grada zagreba, zbog bolje informiranosti o vašoj podružnici, u kojoj stručni suradnici i građani svih dobnih skupina mobu dobiti potpuno besplatne usluge individulanog, bračnog, obiteljskog i roditeljskog savjetovanja i obiteljske medijacije, te se sukladno vlastitim potrebama i interesima, mogu uključiti u edukativne grupne programe.

Naš Ured daje suglasnost da se odgojno obrazovne ustanove upoznaju s mogućnostima koje pruža vaša podružnica i preko promidžbenog materijala obavijeste roditelje o aktivnostima koje provodite.

Predlažemo da promidžbeni materijal elektroničkom poštom dostavite odgojno obrazovnim ustanovama koji će objaviti na svojim mrežnim stranicama u obavijestima za roditelje i u tiskanom obliku staviti na oglasne ploče ustanova.

Više o sadržajima nevedenim u tekstu, pročitajte na ovoj poveznici.