Završena akcija prikupljanja papira
Autor: Darko Šlehta, 1. 5. 2016.

Učenici naše škole sudjelovali su u DM-ovoj akciji Zeleni korak kojom smo naše učenike željeli osvijestiti o važnosti recikliranja i očuvanja prirode. Stari se papir skupljao tijekom mjeseca travnja, a najuspješniji u prikupljanju bili su učenici 3.b i 4.a razreda koji su za svoj trud nagrađeni slobodnim danom. Zahvaljujemo učenicima, njihovim roditeljima, razrednicima i svima onima koji su svojim doprinosom ovoj akciji spasili 30 stabala na našoj planeti! Zahvaljujemo se i našim tetama spremačicama,  Suzani i Celiji što su svakog utorka i četvrtka čuvale našu prostoriju punu papira.

Fotografije su u Foto-galeriji
                                                          Bravo za sve sudionike akcije!