Turnir u latinskoameričkim i standardnim plesovima
Autor: Darko Šlehta, 27. 5. 2016.

Na međunarodnom turniru u latinskoameričkim i standardnim plesovima Zagreb Dance Grand Prix 2016 koji se 21. svibnja održao u Zagrebu, u konkurenciji sedam parova, učenica 3b razreda, Lara Pavić i njezin partner Daniel Bilobrk osvojili su zlato u obje kategorije. Na svom trećem turniru u sportskim plesovima, nakon do sada osvojenih tri srebra i jedne bronce, s oba zlata i ulaskom u višu kategoriju natjecanja razveselili su sve svoje prijatelje i trenere iz Plesnog kluba Spin u kojem marljivo treniraju četiri puta tjedno od prošle godine. Uskoro ih očekuju turniri u Splitu i Makarskoj i nadamo se novim dobrim rezultatima!

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.