Evo što naši roditelji kažu o Večeri matematike:
Autor: Darko Šlehta, 5. 12. 2016.

Kakve veze ima matematika sa skakanjem? Itekakve! U to su se mogli uvjeriti roditelji i učenici 1.c na "Večeri matematike". Male i velike glave, ruke i noge zajedno su zbrajale, oduzimale, brojale kovanice i novčanice, crtale bundeve, skakale, kartale... da bi na kraju došli do jednog jedinog moguće zaključka: matematika je zabavna!

Bila je to opuštajuće edukativna večer. Večer smijeha,druženja i čiste uzivancije...

Za mene je Vecer matematike bilo jedno divno iskustvo druženja, igre i učenja, na zabavan i kreativan način dobila sam nove ideje kako da djetetu približim matematiku i što je još vrijednije, Viktor i ja proveli smo zajedničko vrijeme u igri i druženju. Hvala!