Večer matematike u OŠ Jordanovac i PŠ Kozjak
Autor: Darko Šlehta, 8. 12. 2017.

U večer 7.12. u 18 sati , u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, družili smo se i dobro zabavili u Večeri matematike.

Učenici i roditelji, 2.c i 4.d PŠ Kozjak i 2.a OŠ Jordanovac, bili su suigrači ili „ljuti“ protivnici u igrama memory, domino, mlin, kuglanje,.... začinjenima zbrajanjem, oduzimanjem, uspoređivanjem ili pokojom ozbiljnom matematičkom pričom.

Tko je brži, tko je bolji, tko „vara“, a tko gubi, NIJE NITI VAŽNO dok god se igramo i veselimo svakom osvojenom bodu u zajednički provedenom vremenu.

Svima vam, već danas šaljemo pozivnice za iduću VEČER MATEMATIKE, jer brzo prođe jedna godina!

Koliko je to dana?, A sati, tjedana??????

Fotografije možete pogledati u našoj Foto-galeriji