60. DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Autor: Darko Šlehta, 2. 4. 2019.

Državno natjecanje iz matematike održalo se u Poreču od 28. 3. do 30. 3. 2019. godine.

S ponosom objavljujemo kako su naši učenici TENA RADOŠ 7.a i PETAR JUKIĆ 7.b sudjelovali na 60. Državnom natjecanju iz matematike.

Ogromni trud koji su ulagali tijekom godine doveo ih je do izvrsnih rezultata.

Tena Radoš  osvojila je sedmo mjesto, a Petar Jukić postao je DRŽAVNI PRVAK !

Petar je ovim plasmanom dobio poziv za  3. HRVATSKU JUNIORSKU MATEMATIČKU OLIMPIJADU koja će biti održana 30. travnja 2019. Ovo natjecanje ima izborni karakter za Juniorsku balkansku matematičku olimpijadu.

Osim samog natjecanja učenici su imali i ponešto slobodnog vremena koje su iskoristili za druženje sa starim i novim prijateljima te su se ugodno proveli u Poreču.

Fotografije možete pogledati u našoj Foto-galeriji.

Čestitamo našim učenicima i njihovom mentoru te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu!