Osvojeno 1. mjesto u utrci na 60 m i 3. mjesto u skoku u dalj
Autor: Darko Šlehta, 14. 5. 2019.

Nina Dražin, učenica 3.a razreda je osvojila 1. mjesto u utrci na 60 m i 3. mjesto u skoku u dalj na atletskom natjecanju Erste plava liga "brže, više, jače".To je natjecanje organizirano za učenice/učenike 3., 4., 5. i 6. razreda Republike Hrvatske. Organizira se u Rijeci, Zagrebu, Osijeku, Zadaru, Makarskoj, Puli, Kninu i Vukovaru.

Nina je članica kluba AK Dinamo Zrinjevac te članica Hrvatskog atletskog saveza. Ujedno nastupa na HALS ligi (hrvatska atletska liga sjever) gdje isto tako osvaja medalje. Osvajanjem zlatnog odličja, Nina je osigurala sudjelovanje u velikom finalu, Hanžek 3.9.2019.