BRONCA ZA NAŠE KOŠARKAŠE
Autor: Darko Šlehta, 11. 6. 2019.

U subotu, 08.06.2019.  u OŠ Borovje održala se završnica Cibona lige u sklopu koje treniraju košarku i natječu se ekipe Košarkaškog kluba Vučići.

Učenici naše škole čine ekipu Arctos koja je u napetoj i neizvjesnoj utakmici pobijedila ekipu Siemensis (OŠ Augusta Harambašića) i na taj način si osigurala izvrsno 3.mjesto u kategorji U 11.

Navedenu ekipu čine učenici 4.a razreda: Nikola Jednačak, Vito Kovačević, Lovro Kovačević, Ivan Radoš, Mate Radoš, Martin Rebić, Stjepan Tišljarić, učenici 3.a razreda Josip Mustapić i Marko Poljak te učenik 1.b razreda Jakob Brlobuš.

Čestitamo našim dečkima na ovom uspjehu i želimo im još puno marljivog rada i uspjeha u budućnosti!

Fotografije su u našoj Foto-galeriji.