Poštovani roditelji!
Autor: Darko Šlehta, 1. 5. 2020.

Od 11. svibnja 2020. godine omogućena je nastava u školskim ustanovama za učenike razredne nastave uz primjenu preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Obzirom da u Osnovnoj školi Jordanovac nastavu nije moguće organizirati jer su u tijeku sanacije oštećenja uzrokovanih potresom, nastava za naše učenike biti će organizirana u XV. gimnaziji (MIOC), Jordanovac 8.

Škola će nastavu organizirati prema Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo ( Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID -19 za ustanove ranog i predškolskog  odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanje djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu ) i Preporukama za organizaciju nastave i uputama za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave (https://skolazazivot.hr/preporuke-za-organizaciju-rada-u-razrednoj-nastavi-i-upute-za-vrednovanje-i-ocjenjivanje-u-mjesovitom-modelu-nastave/).

Roditeljima učenika razredne nastave ćemo poslati Izjavu za roditelje. Izjavu roditelj potpisuje samo ukoliko će njegovo dijete od 11. svibnja pohađati nastavu u školi.

Na temelju konačnog broja učenika koji će pohađati nastavu u školi, nastava će se organizirati po skupinama učenika i s učiteljima zaduženima za rad u određenoj skupini. Ostali učenici će i dalje imati nastavu na daljinu.

Sve daljnje informacije i službene upute biti će vam proslijeđene u trenutku kada ih škola dobije.