Tribina Zamke novih tehnologija - elektroničko nasilje
Autor: Darko Šlehta, 2. 6. 2021.

Početak tribine je: utorak, 15.6.2021. s početkom u 18.00 h putem You tube kanala. Nove tehnologije pružaju nam veće mogućnosti za komunikaciju sa cijelim svijetom. Internet možemo opisati kao svjetsku komunikacijsku mrežu preko koje posjećujemo određene stranice, šaljemo i primamo elektroničku poštu. Osim pozitivnih iskustava koje Internet pruža (posebno mladima, kojima on služi za virtualno druženje), svjedoci smo i onihnegativnih. Danas je olakšano učenje zbog dostupnosti informacija, pruža se mogućnost zabave, upoznavanja novih ljudi širom svijeta, rješavanja poslovnih situacija u kratkom roku. Međutim, sve veća prisutnost modernih tehnologija donijela je i negativne posljedice. Jedna od njih su različiti oblici nasilja koji se odvijaju putem društvenih mreža. Ako smo Vas zainteresirali, ljubazno vas molimo da se prijavite putem elektronske pošte:

andreja.radic@stampar.hr