Stvaramo održivu budućnost
Autor: Darko Šlehta, 9. 5. 2022.

Na ovogodišnjem natjecanju Europa u školi pod nazivom "Stvaramo održivu budućnost" sudjelovale su polaznice likovne grupe naše škole. Nacionalno je to natjecanje za mlade i jedno od najstarijih u regiji -_ ove godine održano 28 put zaredom. Među gotovo 1000 pristiglih radova za likovni rad učenica 7a razreda Tena Sakač osvojila je 3. mjesto dok je učenica Ema Milotić osvojila 8. mjesto. Prigodom obilježavanja Dana Europe 9. svibnja o.g. u Europskom domu Zagreb nagrađenima je diplome i nagrade uručila predsjednica Europskog pokreta Hrvatska i Europskog doma Zagreb gđa Nataša Owens.

Fotografije možete pogledati u našoj Foto-galeriji.