Trećaši u hackatonu
Autor: Darko Šlehta, 23. 5. 2022.

Naši učenici 3.a razreda (Matija, Lana, Jana, Marta i Matej) sudjelovali su u finalu natjecanja ZGHACK-a vezano uz područje ekologije. Ideja ovih petero učenika prošla je kao druga najbolja u kategoriji učenika 3. i 4. r.

Učenici su svoju ideju za rješavanje problema s otpadom u školi i kućanstvu razvijali dva dana na ZICER-u pratnji učiteljice Marije Katalinić. Svoju ideju za rješavanje problema prikazali su u Minecraftu, a svoj rad prezentirali su na velikoj pozornici na Bundeku. Iako im je ovaj put promaknula nagrada, učenici su se tijekom natjecanja odlično zabavili i svojim nastupom oduševili žiri i publiku. Ponosni smo na svoje učenike i njihovo postignuće!