eTwinning projekt "Birdwatching"
Autor: Darko Šlehta, 27. 5. 2022.

Naša se škola ove godine uključila u eTwinning projekt Birdwatching u sklopu kojeg su održane brojne aktivnosti, a jedna od njih bila je i likovni natječaj za učenike škole. Učenici su morali nacrtati ptice u bilo kojoj tehnici, a nakon što su radovi pristigli komisija je imala tešku odluku odlučiti koji su se radovi istaknuli jer su svi radovi bili posebni na svoj način. Na kraju su najkreativniji radovi dobili i zaslužene nagrade, ali još jednom sve pohvale svim učenicima na trudu i kreativnosti!
Pogledajte njihove radove u memory igri te tako i naučite kako izgledaju i zovu se neke od ptica koje nas okružuju.