Dodijeljen Oskar znanja
Autor: Darko Šlehta, 8. 6. 2022.

U nastavku ove lijepe vijesti šaljemo poveznicu o dodjeli Oskara znanja učenicima pobjednicima državnih i međunarodnih natjecanja u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2021./2022., najvećem i najprestižnijem priznanju učenicima u Hrvatskoj za njihove velike uspjehe na državnim i međunarodnim natjecanjima, koje se ove godine dodjeljuje 18. puta.

Svojim uspjehom i rezultatom na državnom natjecanju u glazbi, Oskar znanja osvojio je Gustav Meštrović, učenik 7.b razreda naše škole.

Nadamo se da će uspjeh Gustava biti poticaj drugim učenicima da se bave aktivnostima koje vole i u njima budu vrijedni i ustrajni, ali i profesorima da ih u tomu podupiru jer iza ovog uspjeha stoji naporan rad uz izvršenje svih školskih obaveza.

Više o dodjeli Oskara znanja i dobitnicima nalazi se na poveznici: https://www.azoo.hr/dodjela-oskara-znanja-odrzat-ce-13-i-14-lipnja-2022-u-zagrebu/