Ukupno: 200082

Dojdi osmaš, Zagreb te zove!
Autor: Darko Šlehta, 17. 4. 2012.

Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport i ove godine organizira tradicionalnu manifestaciju pod nazivom „Dojdi osmaš, Zagreb te zove!“ koja će se održati u petak, 4. svibnja 2012. godine na Trgu bana Josipa Jelačića, od 1000 – 1600 sati.

Ovom već tradicionalnom manifestacijom srednje škole Grada Zagreba predstavljaju svoje programe učenicima završnih razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima kako bi im pomogle u donošenju odluke o nastavku školovanja.

Srednje škole koje sudjeluju u manifestaciji predstavit će se svim zainteresiranim osnovnoškolcima na svojim štandovima – podjelom promotivnih materijala, predstavljanjem učenika i nastavnika te vlastitim proizvodima i uslugama. Isto tako, većina njih sudjelovat će svojim programom (ples, pjevanje, sviranje, modna revija) na pozornici što će se za tu priliku postaviti na Trgu bana Josipa Jelačića.