Završna svečanost nacionalnog kviza za poticanje čitanja
Autor: Darko Šlehta, 16. 12. 2013.

Pobjednica nacionalnog kviza za poticanje čitanja iz naše škole Marijana Jergović, 7.A je zajedno s nama ostalim učenicima natjecateljima u pratnji naše knjižničarke prisustvovala završnoj svečanosti u okviru Sajma knjige Interliber, u kongresnoj dvorani zagrebačkog velesajma u petak 15.11.2013. u 12 sati. Tu se održalo izvlačenje i dodjela glavne i utješnih nagrada. Nagrade su izvlačile književnica Silvija Šespo i Sanja Polak. Glavnu nagradu, tablet računalo, dobila je Nikolina Lucin iz dječje knjižnice Marina Držića iz Zagreba. Kazalište Mala scena iz Zagreba odigralo je predstavu Debela prema istoimenoj knjizi S. Šesto Stipančić.

Bilo je uzbudljivo i lijepo. Nakon svečanosti posjetili smo Interliber i uživali u knjižnom carstvu. (svi smo se sjajno zabavili, što vidite i na ovim slikama). [Naravno, pogledati u Foto-galeriju]smiley