Obavijest roditeljima prvašića
Autor: Darko Šlehta, 4. 3. 2016.

Dragi roditelji prvašića!

Vaše je dijete ove godine na popisu za obvezan upis u 1. razred osnovne škole, a po adresi stanovanja pripadate upisnom području Osnovne škole Jordanovac. Stoga vas pozivamo na roditeljski sastanak koji će se održati u OŠ Jordanovac, Jordanovac 108, u ponedjeljak 14. ožujka 2016. godine u 17 sati. Na tom sastanku će vam školski stručni tim i školska liječnica dati sve potrebne informacije u vezi s upisom u 1. razred, a dobit ćete i termin za testiranje djetetove spremnosti za upis u 1. razred, koje se obavlja u školi.

Molimo da se obvezno odazovete ovom pozivu kako bismo pravovremeno obavili sve što je potrebno za upis vašeg djeteta u 1. razred osnovne škole.

Ravnatelj škole

Davor Krnjeta, prof.