Noć knjige 2018.
Autor: Darko Šlehta, 27. 4. 2018.

Učenici 3. razreda „Boravkaši“ obilježili su Noć knjige sa svojom učiteljicom Marijom Jakić i knjižničarkom Nives Sudar Rajčević u našoj školskoj knjižnici. U središtu njihove pozornosti bilo je djelo Zvonimira Baloga Bonton 1. i 2. ili: Kako da ne postanem klipan-ica u 100 lekcija.

Naučili su kako ostaviti dobar dojam, lijepo se ponašati, biti što prirodniji, jednostavniji, provoditi zdrav život. I na koncu su ustvrdili koliko zapravo „nemaju više godina“. Sve im je to u svom djelu predstavio duhoviti, razigrani spisatelj Zvonimir Balog.

I stoga, rado će ponovno posegnuti za njegovom knjigom na polici školske knjižnice. Budućnost knjige za njih nije upitna.